Ayhan Güngör

Ayhan Güngör, 1996 yılında otomotiv sektöründe Mercedes-Benz yetkili servisinde makine mühendisi olarak çalışma hayatına başlamıştır.

2000 yılına kadar Mercedes-Benz Türk A.Ş. bünyesinde eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır. Bu programları başarıyla tamamlayarak 2007 yılına kadar farklı pozisyonlarda yöneticilik yapmıştır.

2007 yılında kendi ismini verdiği Ayhan Güngör Motorlu Araçlar Ticaret Limited şirketini kurmuştur. Mercedes-Benz marka otomobil ve hafif ticari araçlara bakım, onarım, yedek parça ve 2. el araç alım-satım hizmetlerini; artan potansiyeli karşılamak üzere 2009 yılına kadar kapasite artırarak devam ettirmiştir.

Ayhan Güngör Motorlu Araçlar, kuruluşunun 10. Yılında Şaşmaz Sanayi Bulvarı üzerinde Mercedes-Benz yetkili servis standartlarında yapımı tamamlanan yeni binasında, 2400 m2 kapalı alanda modern ekipmanlarla faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile personel kadrosunu güçlendiren Ayhan Güngör Motorlu Araçlar, pazarda büyümeye devam ederek belirlediği hedeflere ulaşma yolunda daima çalışmayı amaçlamıştır.

Vizyonumuz

Firmamızın sektörde etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla hizmet kalitesini geliştirerek müşteri memnuniyetini daima bir adım öteye taşımak

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Sosyal medyayı kullanarak güçlü bir iletişim ağı kurup, istek ve arzulara en kısa sürede cevap vererek müşteri sadakati sağlamak, Müşterilerimize, oluşturduğumuz çalışma atmosferinde kendilerinin en rahat ve en güvenilir serviste olduğu inancını vermek.